Hakkımızda – Awamed

Hakkımızda

Awamed'e Hoşgeldiniz.

Awamed Medikal 2010 yılından itibaren medikal sektörde satış ve pazarlama ağırlıklı faaliyet gösteren bir firmadır. Yılların deneyimi ve birikimini üretimde değerlendirmek amacıyla pazarlamasını yaptığı ürünleri üretmek için 2010 yılında üretim merkezini kurmuştur. Üretimde yeni olmasına karşın bilgi birikimi, sektör tecrübesi, deneyimli ekibiyle dünya standartlarında anestezi devresi, solunum devresi, nazal kanül, oksijen maskesi, nebülizatör maske başta olmak üzere anestezi yoğun bakım ve diğer bıranşlarda da üretimi yapmaya başlamıştır… Üretimde kaliteyi ve bilimsel desteği önemseyen bir yapı ile üretimde her geçen gün başarı grafiğini yükselten bir yapı oluşturmuştur. SAN-TEZ ve TÜBİTAK gibi bilimsel organizasyonların ArGE desteklerini almayı başarmış, Üniversitelerimizin güçlü akademisyen kadrolarından bilimsel destekler almıştır. Bugün ihracat yapan bir firma olarak, sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur. Türkiye’de ve dünyada sağlık sektöründe ürettiği ürünlerle kaliteyi, kendini geliştirmeyi, insan sağlığını korumayı amaç edinmiş, üretimini ve ürettiği ürünleri geliştirmeyi ilke edinmiştir. Üretimde kaliteyle birlikte ürettiği ürün kalemlerini de geliştirmek her yıl yeni gruplarla büyümeyi hedef edinmiştir.

Ürünlerimizin tümü, özel tasarımları, üstün kaliteleri ve güvenilirliği ile geniş müşteri kitleleri arasında büyük beğeni toplamaktadır. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz tarafından verilen siparişlerin doğru takibi, teslimat takvimindeki hassasiyetimiz ve sevkiyatların zamanında yapabilmesi için uygun maliyetli çözümler sağlamamız, firmamızı sektörün en iyileri arasında konumlandırmamızı sağlamıştır.

Neden Tercih Ediliriz

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz rakipsiz ve benzersiz bir kaliteye sahiptir.

Uzmanlığımız

Uzmanlığımız

Firmamız 10 yıllık deneyim ile profeyonellerin uzmanlığını modern makinelerle bir araya getirmektedir.

Üstün Kalite

Üstün Kalite

Ürünlerimizin tümü, özel tasarımları, üstün kaliteleri ve güvenilirliği ile geniş müşteri kitleleri arasında büyük beğeni toplamaktadır.

Son Ürünlerimiz

Nebülizatör Maskesi • Oksijen Maskesi • Nazal Kanül • Lavman Seti • Atık Kovaları • İdrar Torbası

Ürün Galerisi